Kniha návštěv

Datum: 13.04.2012

Vložil: Helena Blahová

Titulek: zajímavé

Opravdu velmi zajímavé čtení.Něco si pamatuji z vyprávění mé babičky,ale spousta informací je pro mě nových.Úžasný nápad.Díky.

Datum: 15.04.2012

Vložil: Martin Habáň

Titulek: Re: zajímavé

Dobrý den. Jsem rád, že se vám moje stránky líbí. Pokud máte vy nebo někdo z vašeho okolí nápad, o čem bych měl zkusit dohledat něco k historii či sama něco zajímavého víte, budu rád, když mi napíšete. Stejně tak, když se na stránkách objeví nějaká chyba či historická nepřesnost.

Datum: 23.02.2012

Vložil: Janina Prokešová

Titulek: kronika

Krásné, úžasný nápad, moc fandím a držím pěsti . Bude to stát spoustu času, ale je to moc užitečné. Bylo by i dobré, každý rok z toho vydávat tištěnou kroniku a postupně to kupit dohromady . Fakt úžasný, smekám, tolik času co to stojí a někdo je ochoten se tomu věnovat :-)
janina

Datum: 24.02.2012

Vložil: Martin Habáň

Titulek: Re: kronika

Děkuji moc za pochvalu. Ano, času to zabere skutečně hodně, ovšem nejvíce času nezabere dle mého předpokladu pročítání kronik, různých zápisů a sumarizace textů, ale hledání těchto materiálů. Bohužel dokumentů je pramálo a když už jsou, tak se musí jezdit po celé Jižní Moravě a hledat a hledat.

Datum: 21.01.2012

Vložil: Libor Vyhnánek

Titulek: Moc pěkné počteníčko

Ahoj, děkujeme za pěkné počtení. Nebylo by od věci sem šupnout i něco z BŘEZINSKÉ KRONIKY, co si o tom myslíš ?

Datum: 22.01.2012

Vložil: Martin Habáň

Titulek: Re: Moc pěkné počteníčko

Co se týče březinských kronik, je zde trochu problém. Kroniky z předválečného období se buďto nedochovaly, nebo jsou neznámo kde. Pamětní kniha Březiny, kterou jsem objevil, a která se věnuje období před rokem 1945 není příliš obsáhlá. Pokusím se však dále hledat a třeba něco objevím.

<< 1 | 2 | 3

Přidat nový příspěvek