Kniha návštěv

Datum: 22.10.2013

Vložil: Martin Habáň

Titulek: Re: Nádhera

Děkuji za pochvalu, jsem opravdu rád, že se stránky líbí. Pokud víte o něčem, o čem já třeba nevím, můžete mi napsat na email, rád se s vámi potkám! Nebo třeba pohledat nějaké fotky, které bychom mohli nasadit do našich galerií ... o naskenování se postarám už sám.

Datum: 22.04.2013

Vložil: Polášek F.

Titulek: Potěšení na mé straně.

Konečně mám v rodině ajťáka. Stránky jsou moc hezké. Zdraví strejda Franta.

Datum: 17.02.2013

Vložil: lukas

Titulek: stránky

fakt hezký ,o něco podobnýho se právě snažím, držím palce aby další práce na stránkách úspěšně pokračovala
https://ww2collection4.webnode.cz/

Datum: 19.02.2013

Vložil: Martin Habáň

Titulek: Re: stránky

Děkuji za pochvalu. Koukal jsem na Vaše stránky a taky moc zajímavé, hodně hezkých starých fotek. To je můj další úkol, posbírat co nejvíce obrazového materiálu, protože ten se postupně vyhazuje, pálí, atd. což je obrovská škoda.

Datum: 26.04.2012

Vložil: Tomáš Hloušek

Titulek: :)

Dobrý den, na tohle přesně jsem čekal na obecních stránkách dlouho, jsem rád, že se objevil projekt tohoto typu :)

Datum: 27.04.2012

Vložil: Martin Habáň

Titulek: Re: :)

Dobrý den. Prvně jsem uvažoval, že tyto věci dám na obecní web, ale poté jsem se rozhodl, že si vytvořím vlastní web, který budu moci věnovat jen této oblasti. Stále věřím, že se ozve někdo, kdo mi třeba bude chtít pomoci, protože bádání po březinsko-prosečské historii je opravdu hodně složité (chybí dokumenty, neexistuje dle všeho moc obrázkových podkladů, atd.). Ale slibuji, že se budu snažit hledat další zajímavosti.

Datum: 13.04.2012

Vložil: Helena Blahová

Titulek: zajímavé

Opravdu velmi zajímavé čtení.Něco si pamatuji z vyprávění mé babičky,ale spousta informací je pro mě nových.Úžasný nápad.Díky.

Datum: 15.04.2012

Vložil: Martin Habáň

Titulek: Re: zajímavé

Dobrý den. Jsem rád, že se vám moje stránky líbí. Pokud máte vy nebo někdo z vašeho okolí nápad, o čem bych měl zkusit dohledat něco k historii či sama něco zajímavého víte, budu rád, když mi napíšete. Stejně tak, když se na stránkách objeví nějaká chyba či historická nepřesnost.

Datum: 23.02.2012

Vložil: Janina Prokešová

Titulek: kronika

Krásné, úžasný nápad, moc fandím a držím pěsti . Bude to stát spoustu času, ale je to moc užitečné. Bylo by i dobré, každý rok z toho vydávat tištěnou kroniku a postupně to kupit dohromady . Fakt úžasný, smekám, tolik času co to stojí a někdo je ochoten se tomu věnovat :-)
janina

Datum: 24.02.2012

Vložil: Martin Habáň

Titulek: Re: kronika

Děkuji moc za pochvalu. Ano, času to zabere skutečně hodně, ovšem nejvíce času nezabere dle mého předpokladu pročítání kronik, různých zápisů a sumarizace textů, ale hledání těchto materiálů. Bohužel dokumentů je pramálo a když už jsou, tak se musí jezdit po celé Jižní Moravě a hledat a hledat.

<< 1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek